O mnie

NIE CHCESZ NIE MUSISZ CZYTAĆ. JA DO NICZEGO NIE ZMUSZAM.

Mam na imię Magda i jestem osiemnastoletnią blondynką z brązowo-piwnymi oczami. Dwa lata temu skończyłam gimnazjum i poszłam do szkoły o profilu fryzjerskim.
Jak mogliście się już domyśleć moim ulubionym gatunkiem epickim jest fantazy. Według mnie najlepiej odzwierciedlanym typem tego gatunku jest seria książek o Harry'm Potterze J.K.Rowling. Do pisania zainspirowało mnie duże zainteresowanie tym parringiem i to, że sama chciałam się kształcić w tej dziedzinie. Być może będę pisać o jeszcze innych parringach? Nie wiem.
Jeśli dostałabym się do Hogwartu (co jest niemożliwe) pewnie byłabym w Slytherinie. Czemu? Ponieważ mam bardzo dużo cech, które tylko utwierdzają mnie i moją najbliższą rodzinę w tym, że powinnam być ślizgonką. I nawet sama bym chciała być w tym domu. Dlaczego? Sama nie wiem. Po prostu czuję, że tam bym najlepiej pasowała.
Ile czasu poświęcam dziennie na naukę? 3-4 godziny. Zazwyczaj wieczorami. Tak mniej więcej po osiemnastej do wpół do pierwszej w nocy. Jeśli się nie uczę to piszę rozdział (jeśli mam wenę), a jak nic nie piszę to oglądam filmy/seriale, albo siedzę na facebook'u i tweeterze.
Mam zamiar doprowadzić tego bloga do końca bez żadnych już komplikacji po drodze.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące dowiedzenia się o mnie więcej piszcie mi maile, albo na fb (nie podam go w kontaktach).
Jak chcecie mojego fejsa napiszcie maila z prośbą o niego i wtedy popiszemy tam. Jakoś lepiej mi pisać na fb niż maile :D.

Czytelniku, jeśli dotarłeś do końca tego mojego tzw "bełkotu" to znaczy, że nie masz problemów ze swoją psychiką i jesteś silny emocjonalnie.


Pozdrawiam was wszystkich serdecznie
Magda Black ;)

STRONA "O MNIE" JEST STRZEŻONA PRAWAMI AUTORSKIMI (tak na wszelki wypadek sama nie wiem czemu :P)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz